• Geçmişe bağlı kalmaktansa,

  Geçmişe bağlı kalmaktansa,

  İşleri Yoluna Koyalım.

  Başarı fakir bir öğretmendir. Kendimiz hakkında en iyi şeyleri başarısızlığa uğradığımızda öğreniriz, bu nedenle kaybetmekten korkmayın. Yenilgi, başarı sürecinin bir parçasıdır. Yenilgiye uğramadan başarıya ulaşamazsınız. Yanlış yaptığınız başlangıcı birlikte yoluna koyalım .

 • Başarılı olana kadar

  Başarılı olana kadar

  Bir Yolu Takip Edin

  Hepimizin içerisinde muazzam bir potansiyel var ve hepimize verilmiş kutsal armağanlar var. Henüz hepimizi geri de tutan tek şey, kendimizden duyduğumuz şüphenin derecesidir. Bizi geride bırakan, sahip olduğumuz teknik bilginin eksikliği değil, kendimize olan güvenimizin eksikliğidir. İçindeki hayali doğru plan ve doğru kişi ile başarmak çok kolay..

AeroBedo

Hedef Avrupa'da ve Amerika ile birlikte güzide ülkem Türkiye'de en değerli okulları öne çıkarmak , kendi elde ettiğim tecrübeleri ve kazançların benim gibi eğitim konusunda zaman ve ekonomik zorluklar yaşayan herkesin hedeflediği sürede ve ücret de pilot olmaları için yeni okullar ve ücretler bularak kaliteden ödün vermeden iyi bir pilot olmalarını sağlamak... Kalite ne çok fazla eğitmende ne de uçak sayısında , kalite size yol göstermek , yaşanmış ve edinilmiş tecrübeler sayesinde en hızlı ve zararsız bir şekilde eğitiminizi tamamlamaktır....

EĞİTİM İSTATİSTİKLERİ

Kalite ne çok fazla eğitmende ne de uçak sayısında , kalite size yol göstermek , yaşanmış ve edinilmiş tecrübeler sayesinde en hızlı ve zararsız bir şekilde eğitiminizi tamamlamaktır.

AeroBedo Ne Yapar?

Yurtiçi ve Yurtdışı Pilot Eğitim Koçluğu

0 to Hero ( Sıfırdan İş Bulma ) Kariyer Danışmanlığı

Icao ( Havacılık İngilizcesi)  Eğitim ve Danışmanlığı

PPL & ATPL Çalışma ve Kolay Geçme Planlaması

Yurtiçi ve Yurtdışı Enİyi Fiyatları Sunar

AEROBEDO EKİBİ

Havacılık Ekip İşidir ! Bunu daha önceden havacılığın her hangi bir dalında bulunmuş olanlar kesinlikle bilirler.Eğitim ve Kariyer planlamada bir ekip dayanışması ile olur . Herkes bir işin ucundan tutarak işe katma değer katar. Kimileri de yapılan işleri hiç denememiş ama bunda ne var ki diyerek yola çıkar .Tecrübe ile sabit olan tek şey var ki deneyerek kaybedeceğin zaman ve para danışmanına ödeyeceğin paradan hiç bir zaman az olmayacaktır. Sen asıl işine konsantre olurken senin için her şeyi daha önceden yaşamış ,tecrübe etmiş danışmanlar önündeki engelleri kaldırır, sende varacağın yere daha hızlı ulaşırsın. Bir düşün bakalım ,hem daha uzun ve ücretli olmasına rağmen neden insanlar otoyolları kullanır .

Mutlu Öğrenci

Tamamlanan Eğitim

Telefon Desteği

Yüzyüze Görüşme

AEROBEDO ANLAŞMALI OKULLARIMIZ

MultiFly

Otelimizde deniz ve dağ manzaralı 26 standart ve 3 aile odası olmak üzere toplam 29 klimalı oda bulunmaktadır.

FlyCoop

Otelimizde deniz ve dağ manzaralı 26 standart ve 3 aile odası olmak üzere toplam 29 klimalı oda bulunmaktadır.

SkyTaxi

Otelimizde deniz ve dağ manzaralı 26 standart ve 3 aile odası olmak üzere toplam 29 klimalı oda bulunmaktadır.

FlyTeam

AEROBEDO HİZMETLERİMİZ

ATPL Teori Eğitimi-Uzaktan

ATPL Teori dersleri toplam 650 saat olmak üzere %90' ı uzaktan olup kalan kısım yani minumum %10'luk kısmı sınıf ortamında (65 Saat -14 Ders) planlanır .Oxford eğitim dökümanları üzerinden planlanan ATPL Teori Eğitimi süresi normalde 7aydır..

NVFR-Gece Uçuş Yetkisi

Geçerli bir PPL(A) yetkisne sahip bir pilotun, gece görebilme ve ayırt edebilme yeteneği kazanması için yapılan uçuş eğitimleridir.

EASA / PPL Eğitimi

İngilizce "Private Pilot Licence" kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Türkçe'de "Hususi pilot lisansı" anlamına gelmektedir.

AEROBEDO BLOG

Hususi Pilot Lisansı nedir ve hangi tür uçakları uçurma yetkisi elde edilir.

SİZDE YORUM YAZIN

Ben de onlara sordum " bu tür bir eğitimi düzenlemek için siz benden ne istiyorsunuz?" Minumum 10 kişilik grup olursanız size istediğiniz şekilde eğitim verebiliriz" cevabı yine bir çıkmazı başlattı. Ne şanslıydım ki Türkiye'deki değişiklikten sadece ben etkilenmemiştim.

AEROBEDO YORUMLAR

ATPL Dönemimdeki yaşadığım bir takım sorunları Bedrettin Bey sayende hallettim. Okulumla iletişim olsun sınav yeri seçim, tarihleri olsun hepsini sayenizde hallettim. Destekleriniz devamı...

Onur Çavdar

Merhaba, 22 ay once ispanyada İbertour ucus okul unda egitime basladim 22 ay icerisine sinavlari 18 ay once gecmeme ragmen ve her evragimin eksiksiz olmasina rahgmen sadece 40 saat devamı...

Batuhan Kenger

Merhaba, havayollarında pilot olmak maksadıyla çıkmış olduğum yolculukta Bedrettin Bey ile karşılaştım. Kendisi başından itibaren çok yardımcı oldu. 7-24 iletişim halinde olan, siz devamı...

Emir

Merhabalar. Özel bir şirkette iyi bir mevkide çalışmama rağmen hayalim olan pilotluk eğitimi için sıkı araştırmalar yaptım ve gerek yurt içi gerekse yurt dışında bir çok okulla irt devamı...

Aycan DEMİR